mikhailosherov (mikhailosherov) wrote,
mikhailosherov
mikhailosherov

Хорошие новости из Украины. Потери профессиональных военных. 95-я бригада.

Хорошие новости из Украины.
Потери профессиональных военных. 95-я бригада.
http://zik.ua/ua/news/2014/05/17/pro_plany_ato_chomus_diznayutsya_vorogy_nasha_zh_rozvidka_pratsyuie_nebezdoganno__materi_zagyblyh_488809

У бойових діях на Сході України 95-та Житомирська аеромобільна бригада втратила вже 10 своїх вояків.

13 травня колона військовослужбовців 95-ї аеромобільної бригади за 20 кілометрів від Краматорська потрапила у засідку. Відбиваючи напад, 6 десантників загинули, з них п’ятеро були мешканцями Житомирщини, – повідомляє ТСН.

З десантниками прощалися у рідній військовій частині. Провести своїх героїв в останню путь зійшлося ледь не все місто.

Колону десантників диверсанти розстріляли з гранатометів під Краматорськом. Від вибуху боєприпасів у підбитому БТРі загинув капітан Вадим Забродський. З його тіла вийняли 175 осколків.

На місці від важких поранень помер старший лейтенант Дульчак.

У молодшого сержанта Віталія Рудого влучила снайперська куля, коли він рятував своїх друзів.

Матері десантників впевнені, що такої кількості смертей можна було б уникнути. Мовляв, про плани антитерористичної операції чомусь завчасно дізнаються вороги, натомість наша розвідка працює небездоганно.

До того ж, хлопці нарікають на невчасні команди. У командуванні збройних сил переконують, що провини командирів у тому, що колона потрапила у засідку, немає. Мовляв, діяли там досвідчені бойовики з Кавказу.

95-ту аеромобільну бригаду вважають одним із кращих підрозділів десантних військ. На буремному Сході вона перебуває з перших днів антитерористичної операції і втратила там уже 10 своїх вояків.

В усіх загиблих залишилися без годувальників сім’ї та діти. Держава обіцяє не покинути їх у біді.Tags: Новороссия, Украина, армия, бандеровцы, гражданская война, потери
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author