mikhailosherov (mikhailosherov) wrote,
mikhailosherov
mikhailosherov

Ментов режут на дому...

Оригинал взят у ur_2222 в Ментов режут на дому...
Судя по кадрам (беременным, детям и нервным - не смотреть) - это действительно убийство и действительно мента :А значит любым госслужащим пригодятся советы :

1. Не впускать.
2. Стрелять.
3. Знаете.

Апдейт.

Дата : 18.04.2014
Время : 0.44 по Киеву.

"Правый Сектор" отрицает авторство события и видео. Вот так :

Чергова відеофальшивка проти «Правого сектора»

Сьогодні в соціальних мережах з’явилося шокуюче відео, на якому начебто представники «Правого сектора» жорстоко вбивають неназваного співробітника міліції – імовірно, в Донецьку або Харкові.

«Правий сектор» заявляє, що це відео є потворною провокацією з боку спецслужб Росії та їхніх агентів, що діють на території України. Наша політична сила неодноразово заявляла про те, що прояви тероризму є неприпустимими. Поява цього відео саме зараз грає на руку тільки Кремлю та авторитарному правителю Володимиру Путіну, чиє оточення перевершило Геббельса в інформаційній війні проти українських патріотів та патріотичних організацій.

За останній час «Правий сектор» зміг донести до громадян України, те, що наша політична сила кардинально відрізняється від того образу, який нам намагаються нав’язати кремлівські пропагандисти. Поява такого відео, яке, швидше за все, буде транслювати російське телебачення, - ще один крок брехливої, цинічної пропаганди Кремля, якого уже не раз було впіймано на відвертій брехні.

Фахівці «Правого сектора», проглянувши відео, визначили, що люди, наявні у кадрі, вдягнені у камуфляж, який мають тільки сепаратисти на Сході України. Крім того, члени «Правого сектора» не користуються мисливським камуфляжем, оскільки він придатний тільки для полювання, але ніяк не для бойових дій.

У зв’язку з цим «Правий сектор» просить Службу безпеки України негайно встановити авторів цього відео. Крім того, ми вимагаємо від Міністерства внутрішніх справ негайно знайти осіб, що фігурують в даному відеоролику, і призначити їм покарання у відповідності до законодавства України.


Отрицание вызывает сомнения, поскольку :

1. Ни слова про "Интерпол", или "Европол" или хотя бы МВД. Сразу прыгают в подведомственность СБУ. Что странно...
2. Сразу утверждения про спецслужбы РФ. Без следствия и суда. Что тоже с процесуальной точки зрения странно...
3. Почему-то разделены понятия авторства происшествия и авторство видеоролика, что не менее странно...
4. Камуфляж, мол, охотничий, и, мол, для боевых действий он не подходит, а поэтому резня не от ПС...

Я слегка разбираюсь в камуфляже. ПэСы носят флектарн, тропентарн, и вообще всё, что захотят, вот фото, кликабельны :
А это ПэСы сдают оружие МВД. Игрушечное. Глумясь.И никто не мешает фигурантам ролика одеть ненужный далее камуфляж хоть Зимбабве, чтобы потом его скинуть.
Таким образом камуфляж не аргумент. Любой может назваться ПэСом и одеть всё, что ему угодно.
В общем - отрицание факта участия в событиях ролика выглядят несколько странно...Tags: Украина, бандеровцы, милиция, преступления, террор
Subscribe

Comments for this post were disabled by the author